Nabízíme pouze ověřené komponenty

Solární panely

Nejčastějším a největším dodavatelem solárních panelů je značka CanadianSolar, výkon panelů se pohybuje od 380kw - 460kw, panely navrhujeme podle velikosti střechy, protože každý panel má své specifické rozměry a vždy se snažíme navrhnout fotovoltaiku, tak abychom dosáhli optimálního výkonu elektrárny vůči vaší spotřebě domu a dosáhli tak správné návratnosti.

Solární panely 

Full black

Solární panely rozdělujeme i podle vzhledu, přeci jen budete mít svou střešní krytinu pokrytou panely, tak ať to vypadá dobře! Full black - rámy jsou celočerné buď zaoblené bez ostrých rohů nebo hranaté s ostrými rohy. Pokud by jste se rozhodl pro ,,obyčejný panel", zde jsou rámy stříbrné a fotovoltaické monokrystalické články jsou taktéž viditelně odděleny stříbrnou barvou.

Solax 

S hybridním střídačem Solax power, máme prozatím nejlepší zkušenosti co se kvality týká, cenová relace tohoto produktu v největším rozsahu fotovoltaické elektrárny do 10kWp se pohybuje od 340.000-400.000 po odečtení dotace. Vše závisí na umístění vašeho domu, zastínění panelů a tipu střešní krytiny.

GoodWe

S hybridním střídačem GoodWe, máme poměrně dobré zkušenosti co se kvality týká, cenová relace tohoto produktu se ovšem pohybuje v největším rozsahu fotovoltaické elektrárny do 10 kWp od 330.000 - 380.000 po odečtení dotace. Vše závisí na umístění vašeho domu, zastínění panelů a tipu střešní krytiny.

Tepelná Čerpadla                                FVE-Light (ohřev vody) 

Tepelné čerpadlo dle zkušeností v poměru cena/výkon doporučujeme značku LG. Hlučnost tohoto čerpadla se pohybuje od 42db do 47db při nejvyšším zatížení. Cenová relace se pohybuje od 200.000 do 350.000, záleží zde na velikosti tepelného čerpadla, které navrhujeme na základě technické obhlídky a výpočtu tepelných ztrát na Vašem objektu.

FVE-light je zařízení, které slouží k ohřevu vody. 

-Základní nabídka, která se skládá z pěti solárních panelů, regulátoru a kabeláže je v ceně 90 000kč.

-Žadatelem o dotaci 90 000kč může být pouze vlastník nebo spoluvlastník rodinného domu ve starobním důchodu.

-Možnost rozšíření až na sedm panelů, dále o bojler kombinovaný nebo elektrický, el. patronu k akumulační nádobě.

-Vyřízení dotace 


Ostatní bezpečnostní komponenty 

Stop tlačítko

Stop tlačítko umisťujeme vždy ke každé instalaci fotovoltaické elektrárny. 

CENTRAL STOP, který je určen k vypnutí v případě požáru velitelem zásahu jednotky PO nebo osobou poučenou z řad uživatelů v případě provádění prvotního zásahu uživateli objektu


Samozhášecí koule

ASPP je samostatný systém, který využívá speciální nanotechnologické kapsle obsahující vysoce výkonné hasivo. Tyto mikrokapsle, které uchovávají hasící látky reagují na určitou teplotu, a když vypukne požár, uvolňují aktivní plyn a každá mikrokapsle se promění v ,,mikrohasicí přístroj".

Samozhášecí krytka

Samozhášecí konektor je komponent, který doporučujeme a umisťujeme na každý konektor pod panely. Je to ovšem komponent, který se dodává speciálně a řeší se individuálně na požadavek klienta. 

B.Němcové 1808, 35601 Sokolov 1
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!